info@semakilic.com
0216 642 96 85-86

Hakkımızda

Av. Sema Kılıç tarafından kurulan Sema Kılıç Hukuk ve Danışmanlık Bürosu Ümraniye ‘de kurulup Çekmeköy’de faaliyetlerine devam etmektedir.
Yerli ve yabancı müvekkillerine Türkiye ve yurtdışında genel hukuk hizmetleri vermekte olup, öncelikle önleyici ve tamamlayıcı çözümler sunarak, müvekkillerinin her aşamada detaylı hukuki ihtiyacını karşılamaya yönelik hizmet vermektedir.
Köklü ve deneyimli Hukuk büromuz bireysel ve kurumsal müvekkillerine Avukatlık, Müşavirlik ve Danışmanlık hizmeti verirken, ”koruyucu hukuk” kurallarını referans almaktadır.
Merkezimiz İstanbul’da olup Ankara, İzmir ve Türkiye’nin diğer önemli ticari merkezlerindeki bürolarla işbirliği yapmaktayız. Büromuz, temelde Türkçe ve İngilizce olarak hizmet vermekte olup, Almanca, Fransızca ve Arapça dillerinde de hukuki hizmet sağlamaktadır.
Hukuki ihtilafların çözümünde “uzmanlaşma” kültürünü benimseyerek, her departmanda konusunda uzman Avukat kadrosu ile birlikte müvekkillerine en kısa sürede, en sağlıklı ve ihtiyaçları doğrultusunda en uygun hukuki çözümü sunar.
Büromuz her hukuki ihtiyaca cevap verebilecek Türkiye’nin bağımsız lider hukuk bürolarındandır. İş Hukuku, Aile hukuku, Caza hukuku, Bilişim hukuku, Enerji hukuku, Sağlık hukuku, Ticaret hukuku, Tazminat hukuku, Tüketici hukuku, İcra ve iflas hukuku, Gayrimenkul hukuku, Vergi ve Finans hukuku, fikri ve sınai mülkiyet hukuku, Koruyucu Avukatlık Hukuku, Yabancılar ve Vatandaşlık Hukuku konularında uzmanlaşmış departmanlarımız bulunmaktadır.